Tez Hazırlama Semineri

Tez hazırlama semineri düzenlemekteyiz.

Tez nasıl yazılır, konu nasıl seçilir, kaynakça nasıl düzenlenir.

Tez yazım aşamaları ile ilgili tüm detaylar anlatılmaktadır.

Ön başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Tez Hazırlama Merkezi

tez yazılır

Tez Hazırlama Merkezi

Tez hazırlama merkezi olarak tez danışmanlığı için destek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrenimi gören öğrencilere tez hazırlama danışmanlık hizmeti verilir. 15 seneden bu yana destek veren Boğaziçi Eğitim kurumuna bağlı olan sitemiz, sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ile halihazırda tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere tez danışmanlığı olarak devam ettirmektedir.

Tez hazırlama merkezimiz Danışmanlık almak isteyen Türkiyedeki öğrencilere, Kıbrısta okuyan öğrenciler yanında, Amerikada , Kanadada, Almanyada, İngilterede, Rusyada, Romanyada öğrenim gören öğrencilere tez hazırlama merkezi olarak hizmet verilir.

Tez danışmanlığı almak isteyen öğrenciler bize genelde referans yöntemi ile ulaşır. Arkadaşı bizimle çalışmıştır, memnun kalmıştır, o da yakın çevresine bizden bahsederek arkadaşlarını bize yönlendirmiştir, bizim de tez yazım sürecinde aramıza katılan öğrenciler içinde en çok referans sistemi ile ulaşan öğrencileri sevmekteyiz.

Tez Hazırlama Merkezi

Dokumanlar

Örnek tez hazırlama ile ilgili dokumanları inceleyin

Referans yöntemi dışında internetten ulaşır, yaptıkları aramalara örnek vermek gerekirse; tez hizmeti istiyorum, tez yazanlar, tez merkezleri, tez örnekleri, istanbul tez merkezi, ankara tez merkezi, tez nasıl yazılır şeklinde arama yaparak sitemize ulaşırlar.

Tez hazırlama merkezi olan sitemiz danışmanlık isteyen öğrencilere tez konusu belirleme, tez konu örneği sunma, tez araştırması, tez literatür taraması, yazım ve tez düzenlemesi işlemlerinde destek vermekteyiz.

Bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

  • Lisans tezi
  • Bitirme tez
  • Yüksek lisans tez
  • Master tezi
  • Doktora tezi
  • Tez hazırlama merkezine gelen sorular;
  • Fiyatlar nedir, ücretler hakkında bilgi verebilir misiniz, danışmanlık ücreti ne kadar.
  • İstanbul’da mısınız, Ankara’da mısınız, İzmir’de misiniz, İstanbuldayız ancak tüm Türkiyeye hizmet vermekteyiz.
  • Danışmanlık şirketlerine nasıl güvenebiliriz; kendimiz ile ilgili kısmına yanıt verelim. Bizi tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza sorabilirsiniz, bizden destek alan, danışmanlık desteği alanlar son derece memnun.
  • Size nasıl ulaşabiliriz, iletişim sayfasındaki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Tez örnekleri ve tez konusu adlı makaleleri okuyabilirsiniz.