Tez Hazırlama Semineri

Tez hazırlama semineri düzenlemekteyiz.

Tez nasıl yazılır, konu nasıl seçilir, kaynakça nasıl düzenlenir.

Tez yazım aşamaları ile ilgili tüm detaylar anlatılmaktadır.

Ön başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Tez konuları

tez-konusu

tez-konuları

Tez konuları tez hazırlamak isteyen öğrencilerin hangi konularda tez yazacaklarına ışık tutar. İlk yapılması gereken çalışma tez konusu bulmak olduğu için aşağıdaki konulara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tez konusu arıyorum

Tez konusu bulamıyorum diyen birçok lisans, yüksek lisans, master öğrencisi bize başvurmaktadır. Bitirme, mezuniyet konusu bulmaya çalışan birçok öğrenciye akademik destek verdik. Destek almak isteyen, hizmet almak isteyenlere konu bulmada yardımcı olmaktayız.

Konu arayan öğrencilerin en büyük problemi konunun nasıl bulunacağını bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Şunu unutmamak gerekir ki; hazır tez konusu olmaz ya da internetten birileri size konu vermez. Öğrenciler bir takım araştırma süreçlerinden geçirerek konuya ulaşabilir. Bunun için de örnek konulara bakmaları şarttır. Bununla ilgili tez konusu nasıl seçilir makalesine göz atabilirsiniz. Gitmek için tıklayın

Konu seçimi

Aşağıdaki dosyalarda yer alan konuları alıp danışman hocanıza öneri olarak sunmayın. Konu üzerinde mutlaka değişiklik yapın. Konu seçmek tez hazırlama aşamaları içinde en önemlisi denebilir.

Konu seçimi neden önemli

Konu seçimi önemlidir, yanlış konu ya da kaynağı az olan konu seçtiğinizde, yazım aşamasında zorlanırsınız. Bunu önlemenin en önemli yolu da seçim yaparken titiz davranmaktır.

Tez konuları

 • tez konusu örnekleri
  lisans
  iktisat
  sosyoloji
  işletme
  kamu yönetimi
  tez örnekleri pdf
  psikoloji
 • yüksek lisans
11 Ekim 2015
1.909 kez görüntülendi