Proje merkezi


Proje merkezi olarak lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrencilerine proje hazırlama desteği vermekteyiz. Proje üniversitelerde en çok verilen ödev çeşitlerinden bidir, bu yüzden birçok bölümde öğrenciler sürekli proje yapmak durumunda kalır. Yetiştiremeyen, yapamayan , zaman ayıramayan öğrencilere proje merkezi olarak hazırlama desteği vermekteyiz.

Proje yaptırmak için sitemize başvuran Türkiyedeki öğrenciler yanında, Kıbrıs başta olmak üzere Amerika , USA, Kanada, İngiltere, Almanya, Rusya, İtalya, Romanya, Bulgaristan ve diğer ülkelerdeki öğrencilere de proje hazırlama desteği sunmaktayız. İngilizce proje hazırlatmak isteyen öğrencilere de yardımcı olmaktayız. Proje hazırlayan ekibimiz proje hazırlamada deneyimli, bilgi birikimi olan, birçok çalışma yapmış, hazırlama tekniklerine hakim lisans mezunu, yüksek lisans ve doktora yapan akademik ekipten meydana gelmektedir.

Proje ödevim var, projemi yaptırmak istiyorum, proje konusu arıyorum, örnek proje konuları, proje desteği verenler, İstanbul da proje yapanlar, proje ücretleri, fiyatları, bedeli, ederi nedir,  Ankara da proje yapanlar, İzmir de , Bursa da proje yapanlar var mı diye arama yapan öğrencilere proje merkezi olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul proje merkezi, Ankara proje merkezi olarak çalışmaktayız.

Yaptığımız projelere örnek vermek gerekirse; bilgisayar, makine, mimarlık, iç mimarlık, inşaat, elektrik, elektronik, işletme, ekonomi, psikoloji, sosyoloji, insan kaynakları, finans, muhasebe projeleri ve diğer bölümler, dersler için hazırlamaktayız.

Destek almak isteyen öğrenciler iletişim sayfasından bize ulaşabilir.

Proje hazırladığımız akademik gruplar:

Lisans

Yüksek lisans

Master

MBA

Doktora

 

Lütfen! Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?