Tez Hazırlama Semineri

Tez hazırlama semineri düzenlemekteyiz.

Tez nasıl yazılır, konu nasıl seçilir, kaynakça nasıl düzenlenir.

Tez yazım aşamaları ile ilgili tüm detaylar anlatılmaktadır.

Ön başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Proje konusu

Proje konusu hakkında destek almak isteyen, proje hazırlamak isteyen öğrencilere destek olmaktayız. Üniversite eğitimi alan öğrencilerin hazırlamakla yükümlü olduğu ödev türlerinden biri proje hazırlamaktır. Sadece mühendislik fakültelerinde, bölümlerinde değil, aynı zamanda sosyal bilimlerde de öğrencilere proje ödevi hazırlama görevi verilir. Proje hazırlamak isteyen tüm öğrencilere proje konusu bulma, proje konu önerisi hazırlama, proje düzenlemesi, proje örnekleri,  proje araştırması yapma gibi konularda yardımcı olmaktayız. Ayrıca, tez hazırlama, bitirme tezi yazımı konularında da yardımcı olmaktayız.

Aşağıdaki dokümanlara göz atabilirsiniz.

Proje konusu hazırlama faaliyetlerimizi lisans öğrencileri için hazırladığımız gibi, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrencileri içinde hazırlamaktayız. Lisans bitirme projesi nasıl hazırlanır, yüksek lisans bitirme projesinde neler olmalı, master projesi nedir, tezsiz yüksek lisans bitirme projesi nasıl yapılır gibi temel teknik akademik bilgiye sahibiz, uzun süreden beri de bu çalışmaları yaptığımız için konumuza hakimiz.

Proje hazırlama aşamaları oldukça önemlidir, konu seçimi, proje hazırlanması , proje adımları, bu konular da oldukça önemlidir. Fakat, proje hazırlamada en önemlisi, konu seçimidir. Proje konusu seçerken nelere dikkat etmek gerekir adında hazırladığımız makaleye göz atmanızda fayda var.

Sitemizde proje örnekleri, örnek projeler, bitirme proje örnekleri, örnek proje konuları, örnekleriyle projelere ulaşabilirsiniz. Sitemize arama yaparak gelenlerin anahtar kelimelerine örnek vermek gerekirse, proje konusu arıyorum, proje yapacağım ama konu bulamıyorum, bitirme projem için yüksek lisans projem için konu arıyorum, örnek proje konusu şeklinde arama yaparak sitemize ulaşır.

 • bitirme projeleri ile ilgili aramalar neticesinde sitemize ulaşan öğrencilerin girdikleri anahtar kelimeler
  bitirme projeleri örnekleri lazım, nerede bulabilirim
  yüksek lisans bitirme projeleri elektrik elektronik ile ilgili lazım bulamadım
  bitirme projeleri bilgisayar mühendisliği ile ilgili nerede bulabilirim
  master örnek bitirme projeleri arıyorum
  yüksek lisans bitirme projeleri bilgisayar
  bitirme proje konusu makine mühendisliği ile alakalı

Proje hazırlama konusunda deneyimli olan ekibimiz size de yardımcı olmak için burada.

11 Ekim 2015
162 kez görüntülendi