Tez Hazırlama Semineri

Tez hazırlama semineri düzenlemekteyiz.

Tez nasıl yazılır, konu nasıl seçilir, kaynakça nasıl düzenlenir.

Tez yazım aşamaları ile ilgili tüm detaylar anlatılmaktadır.

Ön başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Proje Hazırlama Merkezi

Proje Hazırlanır

Proje Hazırlanır

Proje hazırlama merkezi olarak proje desteği sloganı ile uzun zamandan beri lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine proje hazırlama desteği vermekteyiz. Proje hazırlamak zorunda olan öğrencilere kısa süre içinde projelerini teslim etmelerini sağlamaktayız. Üniversite öğrencilerine en çok verilen ödev çeşitlerinden biri olan proje hazırlama çalışmalarını tamamen profesyonel, proje hazırlama kriterlerini, yöntemini çok iyi bilen yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrenciler tarafından danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Proje hazırlama merkezinden destek almak isteyen öğrenciler bizi hem referans yöntemi ile bulurlar hem de sanal ortamda yaptıkları arama ile bize ulaşırlar. Türkiyede, Kıbrısta okuyan öğrencilere proje desteği verdiğimiz gibi yurt dışında Amerikada, Kanadada, Almanyada, İngilterede, Rusyada okuyan öğrencilere de proje desteği sunmaktayız. Proje isteğinize göre, talebinize göre ingilizce ya da türkçe olarak yardımcı olunur.

Dokumanlar

Proje nasıl yazılır dokumanları inceleyin

Proje hazırlama merkezi olarak danışmanlığını yaptığımız Türkçe, İngilizce projeler : bilgisayar, endüstri, makine, elektrik, elektronik, mimarlık, iç mimarlık, inşaat, gıda, tekstil, işletme, ekonomi, iktisat, muhasebe, eğitim bilimleri, mühendislik ve iktisat bölümlerine ait tüm derslerde, konularda destek olmaktayız.

Bizimle proje yapma konusunda çalışmak isteyen lisans, yüksek lisans, master , tezsiz öğrenciler projem var, proje desteği istiyorum, projemde destek almak istiyorum, proje konusu arıyorum, proje örnekleri, örnek projeler şeklinde arama yaparlar bunun yanında proje ücretleri nedir, proje hazırlatma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum diyenler sitemize bu arama kelimeleri ile ulaşır

Danışmanlığını yaptığımız projeler

 • Lisans projesi
 • Yüksek lisans projesi
 • Tezsiz yüksek lisans proje
 • Master projesi
 • Doktora projesi
Proje hazırlama merkezine gelen sorular
 • Hangi düzeylerde proje desteği veriyorsunuz? Lisans, yüksek lisans, master ve doktora seviyesindeki öğrencilere proje hazırlama desteği vermekteyiz.
 • Ücretler, fiyatlar nedir? ücretleri projeye göre belirlediğimiz için proje konusunda destek vermeniz gerekektedir.
 • Hangi merkeze güvenelim, bize güvenebilirsiniz, gizlilik hususunda son derece titiziz aynı zamanda bizi arkadaş çevrenize sorabilirsiniz.

 

Proje örnekleri adlı makaleyi okumak için tıklayın

 

 • Proje Hazırlama ile ilgili aramalar
  proje hazırlama örnekleri
  proje hazırlama dersi
  proje hazırlama basamakları
  proje hazırlama nedir
  proje hazırlama teknikleri
  proje hazırlama sınav soruları
  proje nasıl hazırlanır örnek
  avrupa birliği proje örnekleri